Ubezpieczenia komunikacyjne

Naszym Klientom oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oprócz obowiązkowego OC oferujemy także:

  • ubezpieczenie NNW
  • AutoCasco (AC)
  • Ubezpieczenie szyb samochodowych (PAS)
  • Zielona Karta
  • dodatkowe rozszerzenie o usługi Assistance.

GAP - ubezpieczenie od straty finansowej

Odszkodowanie z polisy OC lub AC zabezpiecza wartość pojazdu ustaloną w dniu szkody. Otrzymane odszkodowanie może nie wystarczyć na sfinansowanie zakupu pojazdu takiej samej klasy. Ubezpieczenie GAP przeznaczone jest dla osób, które chcą uniknąć problemów ze stratą finansową w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży.

Ubezpieczenie mienia

Ubezpieczenie dla klientów, którym zależy na ochronie mienia stanowiącego przedmiot finansowania w przypadku wystąpienia zdarzenia powodującego jego uszkodzenie lub utratę.

Ochrona prawna

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla klientów, którym zależy na ograniczeniu kosztów związanych z dochodzeniem lub ochroną swoich praw w sądzie.

Ubezpieczenie Car/Truck Assistance

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby zapewnić sobie pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach podczas jazdy samochodem.

PKO Leasing Agentem Ubezpieczeniowym

PKO Leasing S.A. działa na rzecz następujących ubezpieczycieli: PZU, InterRisk i PKO Ubezpieczenia. Agent jest wpisany do rejestru agentów ubezpieczeniowych pod numerem 11211619/A.