Leasing samochodu

Potrzebujesz samochodu dla Twojej firmy? W PKO Leasing mamy ofertę finansowania pojazdów osobowych i ciężarowych do 3,5 t, dostosowaną do Twoich potrzeb i wymagań.

Leasing maszyn i urządzeń

Leasing na maszyny i urządzenia to oferta przygotowana specjalnie dla przedsiębiorców pragnących w łatwy sposób rozwijać swój biznes. Dzięki naszej ofercie szybko sfinansujesz inwestycje, bez konieczności angażowania środków własnych.

Leasing dla transportu ciężkiego

Prowadzisz firmę transportową i chcesz szybko rozwinąć swój biznes? Skorzystaj z leasingu dostosowanego do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Leasing sprzętu budowlanego

Oferta przygotowana specjalnie dla firm budowlanych. Inwestowanie w nowe maszyny, specjalistyczne urządzenia i innowacyjne technologie to nieodłączna część rozwoju w tym sektorze.

Leasing na maszyny rolnicze

Leasing na maszyny rolnicze to propozycja dostosowana do potrzeb sektora Agro – zarówno osób fizycznych prowadzących działalność rolniczą, jak i przedsiębiorstw rolnych czy spółdzielni.

Leasing sprzętu medycznego

Leasing sprzętu medycznego to oferta finansowania wyposażenia gabinetów medycznych, aptek, przychodni i gabinetów kosmetycznych.

Turboleasing - szybki leasing na Twoje potrzeby

PKO TurboLeasing to innowacyjna oferta umożliwiająca leasingowanie przedmiotów bezpośrednio w sklepach internetowych.

Leasing na dobry początek

Finansowanie stworzone dla nowych firm, startupów i przedsiębiorstw z krótkim okresem działalności.

Leasing z korzyścią na dzień dobry

Zyskaj dodatkowe korzyści i oszczędzaj z PKO Leasing: atrakcyjne finansowanie samochodu osobowego, bezpłatna rejestracja pojazdu, możliwość skorzystania z ubezpieczenia GAP.