Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2017-04-28

Szanowni Państwo,

w dniu 28 kwietnia 2017 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego dokonał wpisu do rejestru przedsiębiorców połączenia PKO Leasing S.A. z Raiffeisen-Leasing Polska S.A. Połączenie nastąpiło przez przeniesienie całego majątku Raiffeisen-Leasing Polska na PKO Leasing, jako podmiot przejmujący. Jednocześnie właściwy sąd rejestrowy wykreślił z KRS spółkę przejmowaną – Raiffeisen-Leasing Polska.

Prawne połączenie obu spółek, jest również konsekwencją zmian w systemach sprzedażowych i operacyjnych obu Spółek.

Informujemy, że z uwagi na prowadzone prace w systemach sprzedażowych i operacyjnych, w dniach 28 kwietnia – 3 maja (włącznie) będą następujące utrudnienia i niedostępności:

  • Wszystkie, złożone przez Państwa zapytania ofertowe i formularze w Strefie Klienta ze strony www.pkoleasing.pl, zostaną rozpatrzone dopiero od 4 maja.
  • 2 maja nie będą mogli Państwo złożyć nowego wniosku o udzielenie leasingu, uzyskać decyzji kredytowej oraz zawrzeć nowej umowy leasingu i pożyczki. Wszystkie te operacje będą mogli Państwo zrealizować 4 maja.
  • Ponadto w związku z pracami nad wdrożeniem nowej wersji portalu aukcyjnego będzie on niedostępny dla Klientów od 27 kwietnia do 4 maja.
  • Od 29 kwietnia do 3 maja nie będzie dostępna dla Państwa Infolinia Klienta.

 

W trosce o Państwa wygodę oraz najwyższą jakość usług, przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji związanych z opisaną wyżej fuzją. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.

 

Przepraszamy Państwa za utrudnienia i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby proces integracji przebiegał w przyjazny dla Państwa sposób.