Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2020-03-19

Na bieżąco monitorujemy i reagujemy na sytuację. Jesteśmy dla Państwa partnerem także w trudniejszych czasach. W związku z tym przygotowaliśmy specjalne rozwiązania, które ułatwią Państwu prowadzenie działalności gospodarczej w trakcie kryzysu związanego z pandemią COVID-19.

Jeśli mają Państwo problemy z bieżącym finansowaniem i dotychczas spłacali Państwo terminowo zobowiązania wobec PKO Leasing, oferujemy możliwość odroczenia nawet na 6 miesięcy spłaty raty kapitałowej zawartej standardowej umowy leasingu lub pożyczki (zakres umowy standardowej nie obejmuje wynajmu długoterminowego, dla którego wnioski będą rozpatrywane indywidualnie) i wydłużenia umowy o ten okres, bez żadnych dodatkowych opłat związanych z aneksowaniem umowy i bez podniesienia wysokości marży.

Nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy złożyć wniosek przez Portal Klienta wybierając sekcję Załatw Sprawę → Obsługa Posprzedażowa → SARS-CoV-2 Wniosek o zmianę harmonogramu opłat.

Jeśli dotychczas nie korzystali Państwo z Portalu Klienta, zachęcamy do złożenia wniosku o utworzenie konta dostępowego.

Jednocześnie zwracamy Państwa uwagę na umowy leasingu, których przedmiotem są samochody osobowe, zawarte do 31 grudnia 2018 roku, i fakt, że - zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami prawa - zmiana warunków takiej umowy leasingu może skutkować koniecznością stosowania przepisów ustaw w zakresie leasingu i opodatkowania używania samochodów osobowych w brzmieniu przepisów obowiązującym od 1 stycznia 2019 roku.

 Od 15 czerwca 2020r. za wprowadzenie aneksu w życie pobierana jest opłata administracyjna w wysokości zgodnej z zawartą umową.