Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2018-04-19

Czy wiesz, że jednym z najważniejszych przepisów obowiązujących na terenie Francji jest obowiązek płacy minimalnej? PKO Leasing od wielu lat wspiera polskich przedsiębiorców w rozwoju działalności poprzez dostarczanie najlepszych produktów finansowych. Specjalnie dla wszystkich przedsiębiorców przygotowaliśmy serię "ABC Przewoźnika" z poradami dotyczącymi regulacji prawnych w krajach EU.


Jesteśmy świadomi, że prowadzenie własnej firmy obarczone jest wielką odpowiedzialnością jak i ryzykiem. Dostęp do informacji w dobie Internetu jest dzisiaj nieograniczony. Jednakże zebranie wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu oraz śledzenie wprowadzanych zmian wymaga poświęcenia czasu i pracy.
Działalność firm zajmujących się transportem międzynarodowym to jeden z segmentów polskiej gospodarki, mający wpływ na niemal wszystkie inne. Obecnie obserwujemy wiele zmian prawnych, które następują w poszczególnych kraja Unii Europejskiej.


Nowe regulacje, które w szczególny sposób dotykają naszych przewoźników, spowodowały, że postanowiliśmy rozpocząć cykl przydatnych
publikacji. Będziemy w nich opisywać najważniejsze wymogi, ograniczenia z którymi polscy truckersi będą mieli doczynienia realizując przewozy
w poszczególnych krajach UE. Publikacje zostaną stworzone przy współpracy z Kancelarią Transportową KOBEN, która specjalizuje się w doradztwie prawnym dla Polskich przedsiębiorców.


Mamy nadzieję, że cykl ABC Przewoźnika pomoże Wam usystematyzować wiedzę jak i uniknąć kłopotliwych sytuacji.
Zapraszam do lektury pierwszego wydania, w którym podsumowujemy najważniejsze informacje dotyczące rynku francuskiego.
W kolejnych wydaniach zostaną zaprezentowane regulacje prawne dotyczące Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii oraz Hiszpanii.

 

Z poważaniem,
Piotr Gąska
Dyrektor Rynku Transportu Ciężkiego PKO Leasing

 

Pobierz pełen poradnik i poznaj wszystkie regulacje prawne dotyczące przewoźników we Francji!