Zamów kontakt

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PKO Leasing S.A. informacji handlowej, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących
  • Wyrażam zgodę na przekazanie moich w/w danych do Spółek Grupy Kapitałowej (których wykaz znajduje się na stronie www.pkobp.pl/grupa) w celu przesyłania przez nie informacji handlowej właściwej ze względu na przedmiot działania danej spółki, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail, oraz za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, a także prowadzenia przez spółki marketingu bezpośredniego.
  • Wyrażam zgodę dla PKO Leasing S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia działań marketingowych w zakresie produktów i usług własnych Spółki, po zakończeniu obsługi zapytania skierowanego za pomocą niniejszego formularza.

Leasing na maszyny rolnicze to idealne rozwiązanie dla sektora Agro

Leasing na maszyny rolnicze to propozycja dostosowana do potrzeb sektora Agro – zarówno osób fizycznych prowadzących działalność rolniczą, jak i przedsiębiorstw rolnych czy spółdzielni. W ramach leasingu rolniczego uzyskasz finansowanie na maszyny i urządzenia, ciągniki, linie produkcyjne, a także innowacyjne i niestandardowe rozwiązania dla Twojego gospodarstwa.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę!