Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2018-06-06

Rada Nadzorcza PKO Leasing powołała Jarosława Brzuzy na Wiceprezesa Zarządu nadzorującego Obszar Sprzedaży. Nowy członek zarządu obejmie funkcję od 1 czerwca 2018 r.

 

Jarosław Brzuzy jest związany z Grupą PKO od 2010 r. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Wsparcia Sprzedaży w PKO Banku Polskim, gdzie był odpowiedzialny m.in. za nadzór nad siecią agencji oraz realizację celów sprzedażowych w oddziałach i agencjach. Wcześniej obejmował stanowisko Dyrektora Regionalnego Banku w Warszawie, Nowy wiceprezes związany jest z branżą finansową od 2003 r.

 

Powołanie nowego członka zarządu to decyzja sprzyjająca synergii w ramach Grupy PKO. Prezes Jarosław Brzuzy związany jest z branżą finansową od 15 lat. Jego doświadczenie
w segmencie sprzedaży jeszcze bardziej wzmocni przewagę konkurencyjną PKO Leasing wśród konkurentów. Wspólnie z nowym członkiem zarządu i Grupą PKO będziemy wzmacniać pozycję lidera na rynku –
podkreśla prezes PKO Leasing Andrzej Krzemiński.

 

Grupa PKO Banku Polskiego zapewnia kompleksowe wsparcie klientów, dostęp do pełnej gamy produktów oraz pomoc wykwalifikowanych doradców.