Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2017-09-05
  • PKO Zawsze Nowe Auto dostępny jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej
  • Za atrakcyjną miesięczną ratę Klient korzysta z nowego auta, otrzymuje pełną obsługę serwisową oraz ubezpieczenie
  • Zaletą oferty jest minimum formalności, brak konieczności wykupu auta po zakończeniu umowy, możliwość wymiany na nowe już po 12 miesiącach

 

Oferta PKO Leasing – wynajem długoterminowy auta za stałą, niską ratę miesięczną odpowiada na zmieniające się oczekiwania nabywców. Od maja br. w ofercie spółki dostępny jest produkt dla osób fizycznych - PKO Zawsze Nowe Auto. Stanowi on alternatywę dla pożyczki bankowej czy zakupu auta za gotówkę.

Według danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów rynek wynajmu długoterminowego samochodów urósł po II kwartale o 13,8% r/r, tempo wzrostu zwiększa się już piąty kwartał z rzędu. Jak wynika z badań, coraz więcej osób chce korzystać z nowego samochodu bez potrzeby jego posiadania.

- Proponujemy nowoczesne rozwiązania dla wymagających, często zapracowanych Klientów, którzy oczekują kompleksowej obsługi. Coraz częściej chcą jeździć nowym samochodem, nie zajmować się jego serwisem i nie martwić sprzedażą na rynku wtórnym. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które oferują produkt dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Do tej pory wynajem długoterminowy dostępny był wyłącznie dla dużych flot oraz średniej wielkości firm – Jacek Jasiński, dyrektor departamentu floty w PKO Leasing.

Dzięki ofercie PKO Leasing Klient może wybrać samochód dostosowany do swoich potrzeb wśród konkretnych marek klasy średniej lub premium. Płacąc stały abonament skorzysta z auta bez ponoszenia dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów. Nie ma opłaty za rejestrację samochodu, a w miesięczną ratę oprócz ubezpieczenia wliczone są przeglądy techniczne, naprawy, wymiana części eksploatacyjnych. Klient może skorzystać także z opcji sezonowej wymiany opon.

Formalności są minimalne. Po potwierdzeniu drogą elektroniczną warunków umowy, m.in. w zakresie wyboru marki samochodu i jego wyposażenia czy przewidywanego rocznego przebiegu kilometrów, kontrakt zawierany jest w dogodnym dla Klienta miejscu z mobilnym doradcą PKO Leasing.

Już po 12 miesiącach Klient może wymienić auto na nowe. Wybór tej opcji oznacza uniknięcie konsekwencji utraty wartości samochodu używanego i trudności z jego odsprzedażą na rynku wtórnym. Z samochodu może też korzystać każdy członek rodziny bez żadnych ograniczeń.

Spółka oferuje również wynajem długoterminowy dla firm oraz zarządzanie flotą pojazdów. Pełna oferta na www.pkoleasing.pl/zarzadzanie-flota