Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2013-09-24

W dniach 17-19 września 2013r. na terenie Targów Kielce miały miejsce Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, na których PKO Leasing prezentował swoją ofertę.

transexpo 2013 foto 1

TRANSEXPO, to największa impreza w Polsce, gdzie w jednym miejscu spotykają się wszyscy przedstawiciele firm transportowych, przedsiębiorstw oferujących usługi dodatkowe oraz producentów i importerów autobusów. "Podczas targów można podtrzymywać relację z obecnymi partnerami i aktywnie poszukiwać nowych klientów. PKO Leasing na Targach Transportu Zbiorowego jest obecny już od wielu lat. Z biznesowego punktu widzenia udział w TRANSEXPO przekłada się na podpisanie nowych umów leasingu."-powiedział Piotr Płaczek, Dyrektor Oddziału PKO Leasing w Katowicach.

transexpo 2013 foto 2

Dla Klientów, jednym z podstawowych kryteriów przy wyborze oferty leasingowej jest wiarygodność firmy finansującej. "PKO Leasing jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, co w połączeniu z przynależnością do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego jest to dla Klientów gwarancją jakości proponowanych usług i stabilności finansowania. Nasi doradcy kładą nacisk na indywidulane podejście do Klienta, tak aby przygotować ofertę odpowiadającą konkretnym oczekiwaniom i sytuacji na rynku. Ponadto Klient, który decyduje się na wybór oferty PKO Leasing może liczyć na elastyczny system spłaty rat."- stwierdził Dariusz Stanek, Dyrektor Oddziału PKO Leasing w Kielcach.

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, to także okazja do rozmów na temat przyszłości i kierunków rozwoju branży autobusowej. "W mojej codziennej pracy najwięcej uwagi poświęcam realizacji bieżących projektów, a targi to świetna okazja do branżowych spotkań i dyskusji o tym, jak komunikacja publiczna w Polsce będzie wyglądała za kilka lat. Ten kto nie myśli o przyszłości, w mojej ocenie długofalowo skazuje się na porażkę. Podczas TRANSEXPO pozytywne wrażenie wywarła na mnie prezentacja nowego modelu autobusu marki Solaris o napędzie elektrycznym. Osobiście uważam, że za kilka, lub kilkanaście lat, to właśnie autobusy elektryczne, które są dużo bardziej przyjazne dla środowiska będą podstawowym środkiem transportu zbiorowego w dużych miastach. Do tego dochodzi konieczność budowy specjalnej infrastruktury do ładowania baterii i akumulatorów dla tych pojazdów. PKO Leasing ma aspirację do finansowania tego skoku technologicznego, dlatego już teraz rozmawiamy o tym z naszymi partnerami."- mówi Piotr Płaczek.