Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2013-08-06

W kalendarz PKO Leasing już na stałe wpisały się prestiżowe imprezy związane z żeglarstwem. Poza specjalnym wydarzeniem jakim w tym roku był finał The Tall Ships Races od kilku sezonów jesteśmy obecni na Targach Wiatr i Woda organizowanych w Gdyni i Warszawie. "W tym roku z myślą o regatach w Szczecinie przygotowaliśmy ofertę specjalną na finansowanie leasingiem najpopularniejszych modeli jachtów produkowanych przez współpracujące z nami stocznie. To świetne rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorców, którzy zarabiają na organizacji czarterów, ale także dla tych wszystkich, którzy żeglarstwo traktują jako sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu."-powiedział Krzysztof Rączka, Dyrektor Oddziału PKO Leasing w Szczecinie.

Uczestnicząc w targach i imprezach branżowych PKO Leasing stara się dotrzeć ze swoją kompleksową ofertą do jak najszerszego grona Klientów. "Na The Tall Ships Races przygotowaliśmy ofertę specjalną na finansowanie jachtów, ale to nie znaczy, że ograniczaliśmy się tylko do tego produktu. Nasi doradcy odpowiadali na szczegółowe pytania Klientów dotyczące innych rodzajów i typów leasingu. Wiele osób było na regatach prywatnie, ale dostrzegając stoisko PKO Leasing postanowiło wykorzystać ten czas do celów biznesowych. Najpopularniejszym pytaniem zadawanym przez potencjalnych Klientów było to o korzyści jakie niesie leasing i dlaczego jest on atrakcyjny dla firm z sektora MSP"-stwierdził Robert Zmiejko, Dyrektor Departamentu Strategii i Marketingu PKO Leasing.

The Tall Ships Races to święto miłośników żeglarstwa, którego ideą jest popularyzowanie wychowania młodzieży na pokładach wielkich żaglowców. Miasto Szczecin już po raz drugi było gospodarzem finału regat. Tegoroczną edycję odwiedziło prawie 3 miliony turystów.