Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2013-05-09

W dniach od 7 do 9 maja odbyły się XXI Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN 2013" w Bydgoszczy. Na targach obecnych było blisko 400 wystawców, a wśród nich PKO Leasing.

PKO Leasing zorganizował stoisko wspólnie z firmami Swepac, Honda Aries Power i Broker Serwis. Alians producenta i dystrybutora maszyn budowlanych oraz firmy leasingowej był bardzo korzystny dla klienta. "Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym obiorem naszej oferty ze strony potencjalnych kupujących. Szczególnie podobało im się, że wszystko można załatwić w jednym miejscu- zobaczyć maszyny i dowiedzieć się o zaletach i szczegółach leasingu. Dla przedsiębiorcy czas to pieniądz, a my staramy się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów".- powiedział Piotr Kurmanowski, Kierownik w Departamencie Sprzedaży PKO Leasing.

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji często jest prowadzona w bardzo trudnych warunkach geologicznych. To dlatego w tej branży poza tradycyjnym kryterium wyboru maszyn- niską ceną zakupu i eksploatacji, istotne są wysokie parametry techniczne i mała awaryjność urządzeń. "Na targach największym zainteresowaniem cieszyły się maszyny do kopania w bardzo twardych podłożach oraz cenione za wysoką jakość agregaty prądotwórcze marki Honda. Pojawia się coraz więcej zapytań o leasing mini koparek, które są wykorzystywane np. przy budowie kanalizacji na osiedlach domów jednorodzinnych. Gęsta zabudowa sprawia, że mini koparka jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych maszyn. "-dodaje Piotr Kurmanowski.

XXI edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN 2013" była okazją do budowy nowych i zacieśniania już istniejących relacji biznesowych z dostawcami specjalistycznych maszyn i urządzeń, które są leasingowane przez naszych klientów.