Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2013-09-24

targi motoryzacyjne 3tm

14 i 15 września 2013r. w ERGO Arenie w Gdańsku odbyła się V edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM. PKO Leasing prezentował swoją ofertę we współpracy z Firmą KMJ Kaszubowscy- dealerem samochodów marki Nissan.

"Strona internetowa i materiały reklamowe, to ważny kanał komunikacji marketingowej, ale to podczas targów doradca może w cztery oczy porozmawiać z Klientem i zaproponować indywidualnie dopasowaną ofertę leasingu. Obecność na imprezach branżowych wpisuje się w strategię marketingową PKO Leasing."- stwierdził Kamil Turlejski z Departamentu Strategii i Marketingu PKO Leasing.

W tym roku PKO Leasing swoją ofertę prezentował wspólnie z Firmą KMJ Kaszubowscy- dealerem samochodów marki Nissan. "Dobre relacje z Firmą KMJ Kaszubowscy pozwoliły na zaprezentowanie w jednym miejscu oferty dealera i firmy leasingowej. Dla klienta to podwójna korzyść, bo po pierwsze może na żywo obejrzeć interesujący go model samochodu a ponadto zapoznać się z ofertą leasingu."- powiedziała Marzena Pionke , Dyrektor Oddziału PKO Leasing w Gdańsku.

Targi Motoryzacyjne 3TM, to największa impreza tego typu w północnej Polsce. W tym roku na 6 000 metrów kwadratowych powierzchni swoją ofertę zaprezentowało blisko 30 wystawców: dealerów samochodów osobowych, ciężarowych, skuterów, motocykli, quadów oraz firm oferujących usługi dodatkowe dla branży motoryzacyjnej. Targi Motoryzacyjne 3TM są organizowane przy wsparciu Polskiego Związku Motorowego.