Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2019-06-14

1 i 12 czerwca w centrum kongresowym w Ossie odbyła się największa w Polsce konferencja rynku dealerskiego. PKO Leasing zaprezentował się jako złoty sponsor tego wydarzenia.

W trakcie dwudniowego kongresu odbyło się szereg inspirujących spotkań i wykładów. Najważniejszym punktem wieczoru było jednak wręczenie nagród Rynku Dealerskiego. Nagrody przybrano w ośmiu kategoriach.

  • Nagroda Dealera Roku z jedną lub dwoma lokalizacjami trafiła do firmy Witman,

  • Dealerem Roku w kategorii aut używanych została firma Sobiesław Zasada Automotive,

  • z kolei laureatem w kategorii dealer flotowy wybrano Grupę Krotoski-Cichy,

  • w kategorii Dealer Dobrych Uczynków wybrano Grupę Bednarek, która wsparła Fundację JiM, działającą na rzecz osób z autyzmem, wydaniem autorskiego firmowego kalendarza.

  • Wschodzącą Gwiazdą Rynku Dealerskiego wybrano Jarosława Romańczuka, dyrektora zarządzającego Grupy Auto Wimar.

  • Najbardziej osobiste wyróżnienie, tytuł Człowieka Roku Miesięcznika Dealer, trafiło do rąk twórcy Grupy Bemo Piotra Mrugalskiego. Nagrodę tę wręczył osobiście Maciej Jakubowski Członek Zarządu PKO Leasing.

Dodatkowo na stoisku PKO Leasing nie brakowało atrakcji. Bariści, obecni na stoisku, w zależności od towarzyszących uczestnikom emocji serwowali kawę lub owocowe koktajle. A wszystko to w doborowym towarzystwie najlepszych ekspertów i znamienitych gości.

Jako Sponsor wydarzenia mieliśmy również prelekcję nt. branży motoryzacyjnej na rynku polskim i europejskim. Prelegentem PKO Leasing był Michał Charchalis, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów. Gratulujemy wystąpienia.