Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2018-06-08

5 i 6 czerwca w Rawie Mazowieckiej odbywała się największa w Polsce konferencja rynku dealerskiego. PKO Leasing zaprezentował się jako srebrny sponsor tego wydarzenia.

Sprawdź, czy jesteś tak samo szybki na stoisku PKO Leasing podczas kongresu Dealerów –  to hasło promujące atrakcje dostępne na stoisku w trakcie trwania kongresu. Uczestnicy wydarzenia mogli spróbować swoich sił w wirtualnych wyścigach samochodowych. Można było popuścić wodze fantazji, gdyż gra sterowna była myślami. Wszyscy, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie, otrzymali od nas drobny upominek w postaci gadżetów reklamowych PKO Leasing.

Dodatkowo bariści, obecni na stoisku, w zależności od towarzyszących uczestnikom emocji serwowali  odpowiednią kawę- mrożoną, espresso lub owocowe koktajle. A wszystko to w doborowym towarzystwie najlepszych ekspertów i znamienitych gości.

Po części wystawienniczej miała miejsce uroczysta gala, w trakcie której zostały przyznane Nagrody Rynku Dealerskiego. Tomasz Kulesza Dyrektor Departamentu Sprzedaży PKO Leasing wręczył  wyróżnienie dla Wschodzącej Gwiazdy Rynku Dealerskiego Mikołaja Szadkowskiego z Hyundai Szadkowski.