Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2016-07-28

W dniach 28-31 lipca 2016 roku PKO Leasing wzięło udział w gdyńskiej marinie podczas Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Jest to jedno z największych wydarzeń branży żeglarskiej w Polsce. Targi te odbywają się corocznie od 1990 roku, gdzie po raz pierwszy odbyły się w podwarszawskim Zegrzu, przez kolejne lata Targi zmieniały swoje miejsce, nieprzerwanie jednak od 2007 roku gospodarzem jest żeglarska stolica Polski - Gdynia.

Dzięki Targom PKO Leasing umocnił kontakty m.in. z Galeonem, jedną z najbardziej prestiżowych i znanych polskich stoczni na świecie oraz jedną z największych stoczni niemieckich – Hanse Yachts.

Na stanowisku PKO Leasing można było posłuchać oferty leasingowej oraz jej zalet dotyczących jachtów i łodzi motorowych, prezentowanej przez doradców Monikę Sawicką i Macieja Lipskiego, wspomaganych przez Krzysztofa Rączkę - Dyrektora Oddziału PKO Leasing w Szczecinie oraz Marzenę Pionke - Dyrektora Oddziału PKO Leasing w Gdyni.

Stoisko wystawiennicze i osoby obsługujące

Gościem honorowym tegorocznej imprezy był były Prezydent RP Bronisław Komorowski, natomiast gościem specjalnym tej edycji był Aleksander Doba, który dwukrotnie przepłynął Atlantyk kajakiem, a w roku 2015 został wybrany przez magazyn National Geographic Podróżnikiem Roku.

Targi jak co roku przyciągnęły mnóstwo gości, zarówno z Polski, jak i całej Europy. Podczas uroczystej Gali siódmej edycji konkursu GDYNIA YACHT DESIGN - rozdano nagrody Prezydenta Miasta Gdyni przyznawane z okazji Targów.

Tegoroczne Targi niewątpliwie rozpromowały żeglarską sztukę, pozwoliły nawiązać nowe kontakty i pozwoliły zapoznać się z ofertą stoczni, kupujący natomiast mogli zapoznać się z profesjonalną ofertą leasingową na stanowisku PKO Leasing, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród gości.