Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2014-04-06

W dniach 3-6 kwietnia 2014 roku odbyła się XXVI edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. W tym roku impreza po raz pierwszy została zorganizowana na Stadionie Narodowym. PKO Leasing był obecny na targach z firmą Horyzont Sp. z o.o. importerem jachtów i motorówek.

Targi były okazją do nawiązania nowych i podtrzymania już istniejących relacji biznesowych, a wspólne stoisko firmy leasingowej i importera jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w jednym miejscu mogą zobaczyć i poznać parametry techniczne łodzi oraz zapoznać się z ofertą finansowania poprzez leasing Nie tylko jachtów ale także maszyn i urządzeń oraz innych środków transportu.

 

Uczestnictwo w targach Wiatr i Woda jest realizację strategii marketingowej PKO Leasing, która zakłada budowę świadomości marki poprzez obecność na największych imprezach branżowych. Targi Wiatr i Woda są organizowane od 1990r. Podczas tegorocznej XXVI edycji imprezy, na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie swoją ofertę zaprezentowało 453 wystawców z 13 krajów. Przez cztery dni targi odwiedziło ponad 40 000 zwiedzających.