Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2016-10-11
  • Absolvent Talent Days w Łodzi, 10 października br. z udziałem PKO Leasing
  • Nina Georgiew-Brzezińska, Dyrektor Zasobów Ludzkich PKO Leasing w debacie o rekrutacji
  • Oferty praktyk i staży dla studentów i absolwentów w centrali PKO Leasing w Łodzi

PKO Leasing zorganizował swoje stoisko podczas targów pracy, praktyk i staży Absolvent Talent Days w Łodzi dn. 10 października br . Największą popularnością cieszyła się debata, podczas której Nina Georgiew-Brzezińska, dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich przybliżyła uczestnikom tajniki rekrutacji. Podczas targów można było się zapoznać z szeroką ofertą praktyk i staży w centrali PKO Leasing w Łodzi.

- Praktyki i staż to nie tylko możliwość zdobycia realnego doświadczenia w wymarzonym zawodzie, przekucia wiedzy teoretycznej na faktyczne umiejętności, poznania danej branży „od środka” czy nawiązania nowych kontaktów. To przede wszystkim szansa na przekonanie się, czy na pewno chcesz robić w życiu właśnie to – podkreśla Nina Georgiew-Brzezińska, dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich PKO Leasing.

PKO Leasing chętnie zaprasza do współpracy młode i ambitne osoby. Oferty praktyk są adresowane do studentów wszystkich lat różnych kierunków studiów i przewidują realizację zadań o charakterze wspierającym bądź projektowym. Najlepsi praktykanci często otrzymują możliwość odbycia płatnego stażu oraz zatrudnienia.

PKO Leasing publikuje informacje o rekrutacji przede wszystkim za pośrednictwem portali rekrutacyjnych, np. www.pracuj.pl, w mediach społecznościowych na profilach firmy na LinkedIn i GoldenLine, dzięki obecności na targach pracy i praktyk lub poprzez biura karier największych uczelni w kraju.

Na naszym stoisku studenci i absolwenci mogli zapoznać się z ze specyfiką pracy w leasingu oraz poszczególnych obszarów merytorycznych, odkryć kompetencje których poszukujemy u kandydatów do pracy oraz zapoznać się z ofertą naszych staży/praktyka także porozmawiać z Ewą Lobą i Anią Piotrowską, które są odpowiedzialne za programy staży i praktyk oraz prowadzą procesy rekrutacyjne w PKO Leasing.

Zapraszamy do składania aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@pkoleasing.pl