Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2019-06-03

W tegorocznym badaniu Marka Godna Zaufania 2019 przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika „My Company Polska” PKO Leasing został laureatem w kategorii Firma Leasingowa i zdobył tytuł „Marki Godnej Zaufania”. Nagrodę przyznawano w oparciu o niezależne badanie opinii czytelników magazynu – przedsiębiorców, specjalistów i kadr zarządzających firmami. Ankietowani proszeni byli o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w podanych 26 kategoriach ufają najbardziej.

Celem badania było określenie poziomu zaufania polskich przedsiębiorców do marek, produktów i usług skierowanych do biznesu. W każdej kategorii można było wskazać tylko jedną markę. Dało to równe szanse nominacji ponad 200 firmom wymienionym w badaniu, niezależnie od ich wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów w pełni bazowały na ich osobistej wiedzy i doświadczeniu.

Badanie zostało zrealizowane metodą ilościowej ankiety online – CAWI. Uwzględniono aż 26 kategorii produktów i usług dla przedsiębiorców – w tym leasing. Ankiety wypełniło 4555 respondentów, a przetwarzaniem i opracowaniem danych oraz przygotowaniem zestawień zajął się instytut badawczy Kantar Polska.

Od 20 lat nieprzerwanie wspieramy przedsiębiorców, niezależnie od wielkości, branży i rodzaju prowadzonej działalności. W 2018 roku osiągnęliśmy sprzedaż na poziomie pond 9 miliardów złotych i potwierdziliśmy po raz kolejny, że jesteśmy liderem branży. Jako największa firma  leasingowa w Polsce mierzymy się z wieloma wyzwaniami i wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, ale niezmiennie naszym najważniejszym celem jest satysfakcja przedsiębiorców, z którymi współpracujemy. Właśnie dlatego dbamy o to, aby oferować im nowe rozwiązania ułatwiające dostęp do finansowania. To fundament naszej codziennej pracy, na którym opiera się działalność całej grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego. Dziękujemy za zaufanie. – podsumował otrzymanie nagrody Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie zwycięzcom statuetek Marki Godnej Zaufania 2019 odbyło się 30 maja 2019 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie.