Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2019-09-04

Już od 7 września br. plac poleasingowy PKO Leasing zlokalizowany w Grzędach koło Warszawy będzie otwarty w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 15:00.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem samochodu lub maszyny z rynku wtórnego w atrakcyjnej cenie - zapraszamy Cię do odwiedzenia Portalu Aukcyjnego, gdzie znajdziesz ofertę przedmiotów poleasingowych PKO Leasing. Spodobał Ci się któryś przedmiot? Odwiedź plac poleasingowy w Grzędach koło Warszawy.

Plac Poleasingowy PKO Leasing
Al. Krakowska 44

05-555 Grzędy

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 15:00
Niedziela: NIECZYNNE

Pojazdy poleasingowe cieszą się coraz większą popularnością. Reprezentują segment pojazdów najczęściej używanych we flotach firmowych. Systematycznie wzrasta również liczba pojazdów z segmentu premium wśród aut poleasingowych. Oprócz bogatego wyposażenia dodatkowego, pojazdy poleasingowe mają jeszcze jedną istotną zaletę: są w bardzo dobrym stanie technicznym. Jest to wynik ich regularnego serwisowania i szczególnej dbałości o stan techniczny. Klient przed zakupem auta poleasingowego ma pełny wgląd do informacji nt. historii, przebiegu czy napraw powypadkowych prowadzonych w autoryzowanych punktach serwisowych. Wszystkie oferowane pojazdy poddawane są obligatoryjnej ocenie przez zewnętrznych rzeczoznawców firmy Dekra Polska. Stanowi to dodatkowy materiał informacyjny potwierdzający aktualny stan techniczny pojazdu.

Wszystkie pojazdy i urządzenia są dostępne na platformie aukcyjnej PKO Leasing. Daje ona możliwość licytacji poleasingowych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także przyczep i naczep, maszyn budowlanych, rolniczych, łodzi, linii technologicznych i wielu innych urządzeń zgromadzonych na placach poleasingowych zlokalizowanych w Grzędach i Słomczynie. Platforma działa na zasadzie aukcji internetowej z możliwością licytacji automatycznej, manualnej, kup teraz lub z ceną minimalną. Dostępna jest też na urządzeniach mobilnych.

Zalogowany Użytkownik może prowadzić kilka licytacji na raz w jednym oknie Multilicytacji. Portal działa w czasie rzeczywistym, a aukcje dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Za wycenę sprzętu oferowanego na portalu odpowiedzialni są profesjonalni zewnętrzni rzeczoznawcy. Dzięki niezależnej ekspertyzie Klient ma pewność, że interesujący go sprzęt lub pojazd jest sprawny i zgodny z zamieszczonym opisem.

Osoby, które są zainteresowane licytacją - przed podjęciem decyzji o finalizacji transakcji mają możliwość weryfikacji technicznej pojazdu lub sprzętu. Dodatkowo zapewniamy finansowanie przedmiotów licytacji poprzez leasing operacyjny, leasing finansowy lub pożyczkę dla firm na korzystnych warunkach. Wszystkie formalności są dopełniane na miejscu.

Jak działa platforma?

  1. Klient podczas pierwszej wizyty na portalu dokonuje rejestracji,
  2. Wyszukuje przedmiot spośród dostępnych kategorii,
  3. Na stronie przedmiotu widnieją wszystkie informacje wraz z wyceną.
  4. Po wylicytowaniu sprzętu (lub w przypadku kliknięcia opcji KUP TERAZ w przypadku wybranych ogłoszeń) Klient informowany jest w ciągu 72h o wygranej aukcji.