Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2017-07-31
  • PKO Turboleasing to nowoczesne i szybkie rozwiązanie leasingowania dowolnie wybranych przedmiotów.
  • Proces on-line PKO Turboleasing jest dostępny 24/7 i gwarantuje decyzję nawet w 15 min.
  • Ski Team oraz Airbike oferują usługę leasingu rowerów dostępną na stronie internetowej oraz w placówkach stacjonarnych.

PKO Turboleasing to innowacyjny produkt umożliwiający leasingowanie wszelkich potrzebnych dla przedsiębiorców przedmiotów i urządzeń dostępnych w sklepach internetowych. Rozwiązanie jest skierowany do firm, które chcą w szybki i łatwy sposób uzyskać leasing na rower, sprzęt IT, urządzenia gastronomiczne, fotele masujące, maszyny budowalne, urządzenia kosmetyczne lub na co tylko chcesz!

- W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku zbudowaliśmy dedykowany proces stacjonarny oraz internetowy, który pozwala szybko i efektywnie realizować transakcje leasingowe również o mniejszych wartościach. Proces nie wymaga bezpośredniego spotkania z handlowcem firmy leasingowej. Odpowiednie narzędzia pozwalają na optymalizację czasu transakcji i możliwość skupienia się na właściwym rozwoju biznesu, mówi Bartosz Borowski, dyrektor rynków zewnętrznych oraz elektronicznych kanałów sprzedaży.

 

Rozwiązanie daje możliwość złożenia wniosku o leasing on-line. Cały proces zapewnia bezpieczeństwo i swobodę transakcji bez wychodzenia z domu. Wniosek on-line można składać o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu. Decyzja kredytowa jest błyskawiczna, nawet w 15 minut od złożenia aplikacji. Miejsce podpisania umowy jest wybierane przez Klienta, w sklepie partnera lub za pośrednictwem kuriera. Oferta leasingowa obejmuje dowolnie wybrany przedmiot dla zamówień o wartości powyżej 2000 zł netto.

 

Leasing jest optymalnym finansowaniem rozwoju biznesu. Klient ma dostęp do produktu bez konieczności angażowania pełnej kwoty wartości zakupu. Rata leasingowa jest w całości kosztem uzyskania przychodu. Przedsiębiorca ma możliwość pełnego odliczenia podatku VAT od rat leasingowych. Dodatkowo, w miesięczne raty jest wliczone ubezpieczenie majątkowe, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres umowy.