Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2017-08-21

Leasing z oszczędnością na Dzień Dobry

  • PKO Leasing startuje z kampanią sprzedażową „Leasing z oszczędnością na Dzień Dobry” skierowaną do nowych Klientów PKO Leasing.
  • Klienci mogą skorzystać z darmowej rejestracji pojazdu przy podpisaniu umowy leasingu.

21 sierpnia br. startuje kampania sprzedażowa PKO Leasing „Leasing z oszczędnością na Dzień Dobry”. Oferta promocyjna skierowana jest tylko do nowych Klientów i dotyczy leasingu samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. Głównym przekazem i benefitem jest darmowa rejestracja pojazdu przy podpisaniu umowy leasingu. Promocja trwa do 30 września lub do wykorzystania limitu 2000 darmowych rejestracji.

Nasza nowa kampania jest drugą akcją promocyjną PKO Leasing. Poprzednia kampania, przeprowadzona w drugim kwartale wspólnie z PKO Bankiem Polskim, akcentowała szybkość procesu i dostępność produktu, a jej efekty biznesowe były tak dobre, że zdecydowaliśmy się pokazać na rynku ponownie. I nie jest to nasze ostatnie słowo w tym roku, mówi Anna Wiśniewska, Dyrektor Departamentu Produktów i Procesów.

Darmowa rejestracja przeznaczona jest tylko dla nowych Klientów – firm, które aktualnie nie mają w PKO Leasing żadnej aktywnej umowy leasingu. W celu skorzystania z promocji należy wypełnić formularz kontaktowy on-line lub skontaktować się z Doradcą w dowolnej placówce PKO Leasing lub PKO Banku Polskiego.

Kampania reklamowa, obejmuje głównie działania w Internecie m.in. w mediach społecznościowych poprzez reklamę typu display na stronach kontekstowo związanych z tematyką biznesową oraz w sieciach afiliacyjnych związanych z tematyką finansową. Przeprowadzony również będzie e-mailing do baz zewnętrznych.

 

Oferta promocyjna trwa od 21 sierpnia do 30 września 2017 roku lub do wykorzystania limitu 2000 darmowych rejestracji. Formularz rejestracyjny oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.pkoleasing.pl/lpk/rejestracja-za-zero/.

 

PKO Leasing to największy leasingodawca w Polsce ponad 12 proc. udziałem w rynku. PKO Leasing finansuje zarówno pojedyncze przedmioty, samochody czy sprzęt IT, jak również projekty inwestycyjne: maszyny czy linie technologiczne. Aspiracją organizacji jest umocnienie pozycji doradcy pierwszego wyboru, podążającego za zróżnicowanymi potrzebami klientów i czerpiącego z potencjału marki PKO Banku Polskiego.