Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2018-10-02

PKO Leasing -Leasing na maszyny i urządzenia - został wyróżniony w raporcie Gazety Finansowej Turbiny Polskiej Gospodarki. Oferta została doceniona jako Najlepszy Produkt Finansowy dla MŚP 2018 roku w kategorii leasing.

Produkt został doceniony za wspieranie przedsiębiorców z sektora MŚP, bo leasing to nie tylko samochody! To również doskonała oferta na maszyny i urządzenia, przygotowana specjalnie dla przedsiębiorców pragnących w łatwy sposób rozwijać swój biznes. W ramach oferty spółka finansuje wszystkie nowe maszyny, bez względu na typ i dostawcę, do 100 tysięcy zł w szybkiej procedurze z niską opłatą wstępną. Dla wybranych typów maszyn i urządzeń od sprawdzonych dostawców obowiązuje procedura uproszczona nawet do 500 tysięcy zł. W ofercie dostępna jest możliwość korzystania z produktów z gwarancją unijną, a dzięki temu finansowanie przedsięwzięć innowacyjnych, elastyczny harmonogram spłat oraz dogodny wybór formy finansowania. W ramach oferty finansowanie na maksymalny okres do 84 miesięcy.

Raport Gazety Finansowej jest cykliczny i podsumowuje wyniki finansowe spółek z sektora MŚP oraz prezentuje produkty, które przyczynią się do usprawniania działalności firm w tym sektorze. Redakcja z nadesłanych zgłoszeń wybiera te, które w jej ocenie są najbardziej innowacyjne i spełniają oczekiwania małych i średnich firm.