Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2017-09-22

PKO Turboleasing jest szybkim sposobem uzyskania finansowania potrzebnej inwestycji. Produkt jest skierowana do przedsiębiorców, którzy chcą szybko zacząć korzystać z potrzebnego aktywa. Oferta jest dostępna w sklepach internetowych oraz placówkach stacjonarnych partnerów programu.

Przedsiębiorca może wziąć w leasing dowolny przedmiot potrzebny w prowadzenia firmy. Automatyzacja procesu pozwala na optymalizację transakcji i skrócenie czasu obsługi umowy. Nie ma bezpośredniego spotkania z przedstawicielem PKO Leasing, dzięki czemu decyzja o finansowaniu jest przyznawana nawet w 15 min, a wniosek on-line można składać o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu.

Klienci mają już świadomość, że mogą oczekiwać leasingu na nietypowe przedmioty również te o mniejszych wartościach. Naszym zadaniem jest dostarczanie takiej usługi finansowania, tak aby była ona efektywna i szybko dostępna. Laptop, lustrzankę, rower czy oprogramowanie, można dziś kupić w leasingu szybciej i łatwiej niż przy pomocy kredytu ratalnego, mówi Bartosz Borowski, Dyrektor Linii Masowych Kanałów Dystrybucji PKO Leasing.

Przedsiębiorca co miesiąc płaci niską stałą ratę, która jednocześnie jest kosztem uzyskania przychodu i obniża podatek dochodowy. Dodatkowo od miesięcznej faktury można odpisać całą kwotę podatku VAT. Każdy z przedmiotów jest objęty ubezpieczeniem w celu zabezpieczenia użytkowania danego aktywa. Proces PKO Turboleasing zapewnia minimum formalności, wymagany jest tylko dowód osobisty. Miejsce podpisania umowy jest wybierane przez Klienta, w sklepie partnera lub za pośrednictwem kuriera. Oferta leasingowa obejmuje dowolnie wybrany przedmiot dla zamówień o wartości powyżej 2000 zł netto. W miesięczne raty wliczone jest ubezpieczenie majątkowe, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres umowy. Przedsiębiorca ma dostęp do produktu bez konieczności angażowania pełnej kwoty wartości zakupu, co wpływa na zwiększenie płynności finansowej firmy.