Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2017-08-25
  • Pojazdy poleasingowe są pewnym i bezpiecznym rozwiązaniem przy zakupie ‘z drugiej ręki’.
  • Oferta PKO Leasing, dostępna na platformie aukcyjnej, jest skierowana do Klienta indywidualnego i przedsiębiorców.
  • Dzięki wprowadzeniu nowych funkcjonalności, takich jak przyjazny proces rejestracji, okno Multilicytacji, aukcje trwające w czasie rzeczywistym i dostępność 24/7, platforma prezentuje nową jakość usług.

 

Pojazdy  poleasingowe cieszą się coraz większą popularnością. Reprezentują segment pojazdów najczęściej używanych we flotach firmowych. Systematycznie wzrasta również liczba pojazdów z segmentu premium wśród aut poleasingowych. Oprócz bogatego wyposażenia dodatkowego, pojazdy poleasingowe mają jeszcze jedną istotną zaletę: są w bardzo dobrym stanie technicznym. Jest to wynik ich regularnego serwisowania i szczególnej dbałości o stan techniczny. Klient przed zakupem auta poleasingowego ma pełny wgląd do informacji nt. historii, przebiegu czy napraw powypadkowych prowadzonych w autoryzowanych punktach serwisowych. Wszystkie oferowane pojazdy poddawane są obligatoryjnej ocenie przez zewnętrznych rzeczoznawców firmy Dekra Polska. Stanowi to dodatkowy materiał informacyjny potwierdzający aktualny stan techniczny pojazdu.

- Oprócz optymalnej ceny, pewne źródło pochodzenia stało się kluczowym czynnikiem branym po uwagę przy zakupie pojazdów i sprzętu ‘z drugiej ręki’. Na takie rozwiązanie decydują się zarówno firmy, jak i Klienci indywidualni. Stąd też oferta PKO Leasing, która jest skierowana do każdego konsumenta, mówi Grzegorz Palmi, Dyrektor Departamentu Remarketingu w PKO Leasing.

Wszystkie pojazdy i urządzenia są dostępne na platformie aukcyjnej PKO Leasing:  www.aukcje.pkoleasing.pl. Daje ona możliwość licytacji poleasingowych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także przyczep i naczep, maszyn budowlanych, rolniczych, łodzi, linii technologicznych i wielu innych urządzeń zgromadzonych na placach poleasingowych zlokalizowanych w Grzędach i Słomczynie. Platforma działa na zasadzie aukcji internetowej z możliwością licytacji automatycznej, manualnej, kup teraz lub z ceną minimalną. Dostępna jest też na urządzeniach mobilnych.

Prezentując nową wersję platformy aukcyjnej, postawiliśmy przede wszystkim na jej przejrzystość, funkcjonalność i dostępność. Chcemy aby nasi Klienci mieli do niej dostęp w każdej chwili i z każdego urządzenia. Ponadto z myślą o Klientach zagranicznych przygotowaliśmy także anglojęzyczną wersję strony, na której ceny są przeliczone z PLN na Euro. Konsekwentnie modyfikujemy platformę. Kolejne odsłony będą systematycznie wpływać na jej funkcjonalności, dodaje Grzegorz Palmi.

Zalogowany Użytkownik może prowadzić kilka licytacji na raz w jednym oknie Multilicytacji. Portal działa w czasie rzeczywistym, a aukcje dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Za wycenę sprzętu oferowanego na portalu odpowiedzialni są profesjonalni zewnętrzni rzeczoznawcy. Dzięki niezależnej ekspertyzie Klient ma pewność, że interesujący go sprzęt lub pojazd jest sprawny i zgodny z zamieszczonym opisem.

Osoby, które są zainteresowane licytacją- przed podjęciem decyzji o finalizacji transakcji mają możliwość weryfikacji technicznej pojazdu lub sprzętu. Dodatkowo zapewniamy finansowanie przedmiotów licytacji poprzez leasing operacyjny, leasing finansowy lub pożyczkę dla firm na korzystnych warunkach. Wszystkie formalności są dopełniane na miejscu.

 

Nowy portal aukcyjny jest dostępny pod adresem www.aukcje.pkoleasing.pl

 

Jak działa platforma?

  1. Klient podczas pierwszej wizyty na portalu dokonuje rejestracji,
  2. Wyszukuje przedmiot spośród dostępnych kategorii,
  3. Na stronie przedmiotu widnieją wszystkie informacje wraz z wyceną.
  4. Po wylicytowaniu sprzętu (lub w przypadku kliknięcia opcji KUP TERAZ w przypadku wybranych ogłoszeń) Klient informowany jest w ciągu 72h o wygranej aukcji.