Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej
2013-09-24

Agro Show foto

W przedostatni weekend września przedstawiciele branży rolniczej tradycyjnie pojawili się w Bednarach k. Poznania na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show 2013. W tym roku PKO Leasing swoją ofertę prezentował na wspólnym stoisku z firmą Lupus- generalnym importerem maszyn Rostselmash.

Obecność PKO Leasing na Agro Show wpisuje się w realizację strategii marketingowej spółki, która zakłada promocję marki oraz obecność na największych imprezach targowych w Polsce. Prezentowanie oferty wspólnie z dostawcą daje Klientom możliwość bezpośredniego obejrzenia maszyn oraz uzyskania szczegółowej wiedzy na temat finansowania.

„Na Agro Show wystawialiśmy się z Firmą Lupus, która jest importerem generalnym maszyn Rostselmash w Polsce. Maszyny tej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem, bo za dobrą cenę  Klient otrzymuje wysokiej jakości sprzęt. Zaletą są także niskie koszty eksploatacji oraz dostępność części zamiennych i serwisu. Jestem przekonany, że maszyny Rostselmash w połączeniu z atrakcyjnym finansowaniem PKO leasing są dla Klientów atrakcyjnym produktem.”- powiedział Piotr Kurmanowski, Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Sieciami Zewnętrznymi w PKO Leasing.

PKO Leasing Pożyczka dla Rolnika, to oferta dedykowana dla rolników indywidualnych, którzy prowadzą gospodarstwa rolne. Produkt umożliwia finasowanie samochodów osobowych oraz ciężarowych, a także maszyn: ciągników, kombajnów, ładowarek teleskopowych, wozów zbierających, dozujących oraz paszowych, pras, rozrzutników, opryskiwaczy, siewników, kosiarek, zgrabiarek, agregatów siewnych, bron oraz pługów. 

Zalety PKO Pożyczki dla Rolnika:

  • długi okres finansowania, nawet do 84 miesięcy w przypadku samochodów oraz maszyn rolniczych z własnym napędem,
  • możliwy brak udziału własnego Klienta w przypadku cesji środków z dotacji,
  • elastyczny harmonogram spłaty, uwzględniający sezonowość działalności Klienta,
  • możliwość sfinansowania środka trwałego już zakupionego przez Klienta.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show, to największe w Europie Środkowej plenerowe targi rolnicze. Tegoroczna  XV edycja miała miejsce od 20 do 23 września w Bednarach k. Poznania. Na targach swoją ofertę prezentowało blisko 800 wystawców z 20 krajów- producenci i importerzy: maszyn i urządzeń rolniczych, nawozów i środków ochrony roślin oraz firm z sektora finansowego. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show jest organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.