Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej

Należymy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego – największej instytucji finansowej w Polsce. Zapewniamy szeroką sieć sprzedaży, mobilnych Doradców i oferujemy najwyższy poziom obsługi. Od powstania w 1999r. nieprzerwanie wspieramy biznes -  niezależnie od wielkości, branży i rodzaju prowadzonej działalności. Dostarczamy finansowanie  w postaci leasingu i pożyczki. Finansujemy zarówno pojazdy, maszyny i urządzenia, projekty inwestycyjne (np. linie technologiczne) oraz sprzęt IT.

W 2013 powstała spółka działająca w Szwecji - PKO Leasing Sverige AB. W 2017 przejęliśmy Raiffeisen-Leasing Polska S.A., dzięki czemu staliśmy się niekwestionowanym liderem na polskim rynku leasingu. W 2019 kupiliśmy  jedną z największych firm zajmujących się wynajmem długoterminowym - Grupę Masterlease. Jesteśmy członkiem Związku Polskiego Leasingu.

Dzięki naszemu doświadczeniu ofertę kierujemy zarówno do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jak i największych spółek na polskim rynku.


Jako klient PKO Leasing otrzymasz wsparcie indywidualnego Doradcy, który pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszego i najlepiej dopasowanego finansowania.

Drukuj