Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej

PKO Leasing należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego – największej instytucji finansowej w Polsce. Od kilku lat jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku leasingu i wynajmu. Zapewnia szeroką sieć sprzedaży, mobilnych doradców i oferuje najwyższy poziom obsługi. Od powstania w 1999 r. nieprzerwanie wspiera biznes i polską gospodarkę – niezależnie od wielkości, branży i rodzaju prowadzonej działalności. W 2022 r. PKO Leasing miał 13,3% udziału w rynku leasingu, współpracując z ponad 42,2 tysiącami aktywnymi klientami. Z sukcesem rozwija platformę online do sprzedaży samochodów nowych i używanych Automarket.pl. Jako lider usług leasingowych w Polsce, wspiera zieloną transformację, uczestnicząc w programie „Mój elektryk” i pomaga klientom w zarządzaniu ich flotą. Jest również członkiem Związku Polskiego Leasingu.

Dzięki naszemu doświadczeniu ofertę kierujemy zarówno do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jak i największych spółek na polskim rynku.


Jako klient PKO Leasing otrzymasz wsparcie indywidualnego Doradcy, który pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszego i najlepiej dopasowanego finansowania.

Drukuj