Zamów kontakt

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PKO Leasing S.A. informacji handlowej, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących
  • Wyrażam zgodę na przekazanie moich w/w danych do Spółek Grupy Kapitałowej (których wykaz znajduje się na stronie www.pkobp.pl/grupa) w celu przesyłania przez nie informacji handlowej właściwej ze względu na przedmiot działania danej spółki, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail, oraz za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, a także prowadzenia przez spółki marketingu bezpośredniego.
  • Wyrażam zgodę dla PKO Leasing S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia działań marketingowych w zakresie produktów i usług własnych Spółki, po zakończeniu obsługi zapytania skierowanego za pomocą niniejszego formularza.

Leasing sprzętu medycznego dla branży medycznej i kosmetycznej

Oferta PKO Leasing przygotowana specjalnie dla profesjonalistów z branży medycznej i kosmetycznej. Dzięki niej sfinansujesz zakup profesjonalnego sprzętu niezbędnego do prowadzenia poradni, gabinetu czy salonu. Leasing sprzętu medycznego jest ściśle dopasowany do specyficznych potrzeb lekarzy, stomatologów i protetyków, optyków, farmaceutów, laborantów i kosmetologów.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę!