Zamów kontakt

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie przez PKO Leasing S.A. informacji handlowej, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail, a także za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
  • Wyrażam zgodę na przekazanie moich w/w danych do Spółek Grupy Kapitałowej (których wykaz znajduje się na stronie www.pkobp.pl/grupa) w celu :
    - przesyłania przez nie zindywidualizowanej informacji handlowej właściwej ze względu na przedmiot działania danej spółki, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail, a także za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
    - prowadzenia przez nie zindywidualizowanego marketingu własnego produktów i usług.
  • Wyrażam zgodę, aby w sytuacji nie zawarcia umowy lub po wygaśnięciu, jak również po rozwiązaniu wiążących mnie umów, PKO Leasing SA z siedzibą w Łodzi (93-281), al. Marszałka E. Śmigłego Rydza 20, przetwarzała moje dane zawarte we wnioskach i zgromadzonych dokumentach, w celu prowadzenia działań marketingowych.
  • Administratorem danych jest PKO Leasing

Leasing sprzętu medycznego dla branży medycznej i kosmetycznej

Oferta PKO Leasing przygotowana specjalnie dla profesjonalistów z branży medycznej i kosmetycznej. Dzięki niej sfinansujesz zakup profesjonalnego sprzętu niezbędnego do prowadzenia poradni, gabinetu czy salonu. Leasing sprzętu medycznego jest ściśle dopasowany do specyficznych potrzeb lekarzy, stomatologów i protetyków, optyków, farmaceutów, laborantów i kosmetologów.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę!