Zamów kontakt

Z uwagi na połączenie z Raiffeisen-Leasing Polska i zmiany w systemach w dniach 27.04. - 04.05. br., kontakt z Państwem w sprawie wypełnionego formularza nastąpi Z uwagi na połączenie z Raiffeisen-Leasing Polska i zmiany w systemach w dniach 27.04. - 04.05. br., kontakt z Państwem w sprawie wypełnionego formularza nastąpi od dnia 04.05. br.04.05. br.

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PKO Leasing S.A. informacji handlowej, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail oraz za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących
  • Wyrażam zgodę na przekazanie moich w/w danych do Spółek Grupy Kapitałowej (których wykaz znajduje się na stronie www.pkobp.pl/grupa) w celu przesyłania przez nie informacji handlowej właściwej ze względu na przedmiot działania danej spółki, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail, oraz za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, a także prowadzenia przez spółki marketingu bezpośredniego.
  • Wyrażam zgodę dla PKO Leasing S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia działań marketingowych w zakresie produktów i usług własnych Spółki, po zakończeniu obsługi zapytania skierowanego za pomocą niniejszego formularza.

Oszczędność czasu, a czas to pieniądze ..., zostaje tylko przyjemność z jazdy nowym samochodem!