Zakup online - serwis aukcyjny oraz platforma do zakupu aut nowych i używanych
Więcej

Zyskaj więcej

Korzyści z korzystania z paneli fotowoltaicznych

  • Nie generują żadnych kosztów związanych z ich użytkowaniem.
  • Ekologiczne rozwiązanie - Podczas pracy nie wytwarzają spalin ani innych zanieczyszczających powietrze substancji.
  • Są całkowicie bezobsługowe.

Na co zwrócić uwagę

  • Na dobór mocy oraz pozostałych szczegółów instalacji. Jedynie odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna całkowicie pokryje zapotrzebowanie firmy na prąd i zapewni możliwie najszybszy zwrot z inwestycji.
  • Na wybór Dostawcy instalacji fotowoltaicznej. Instalacja fotowoltaiczna składa się z kilku głównych elementów: paneli(modułów PV), inwerterów(falowników), konstrukcji nośnej, okablowania (przewody, zabezpieczenia, osprzęt) oraz montażu (uruchomienie, konfiguracja, robocizna monterów i elektryków). Wszystkie te elementy składają się na cenę instalacji. W uproszczeniu można przyjąć, iż poszczególne koszty rozkładają się następująco:

- panele ok. 45% całkowitych kosztów

- falowniki ok. 20% całkowitych kosztów

- konstrukcja + okablowanie ok. 15% całkowitych kosztów

- montaż/instalacja ok. 20% całkowitych kosztów.

PKO Leasing preferuje sprawdzonych dostawców z nadaną kategoryzacją.

 

O więcej informacji zapytaj swojego Doradcę lub wypełnij formularz kontaktu.

Zamów kontakt

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie przez PKO Leasing S.A. informacji handlowej, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail, a także za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
  • Wyrażam zgodę, aby w sytuacji nie zawarcia umowy lub po wygaśnięciu, jak również po rozwiązaniu wiążących mnie umów, PKO Leasing SA z siedzibą w Łodzi (93-281), al. Marszałka E. Śmigłego Rydza 20, przetwarzała moje dane zawarte we wnioskach i zgromadzonych dokumentach, w celu prowadzenia działań marketingowych.