Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej

Członek Zarządu PKO Leasing, odpowiedzialny za nadzór nad obszarami Administracji i Zakupów, a także Ubezpieczeń, Szkód oraz Remarketingu.

Z branżą finansową związany od 2000 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze ubezpieczeń. Od stycznia 2018 roku współpracuje z Grupą Kapitałową PKO Banku Polskiego, w PKO Ubezpieczenia TU S.A pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego, koordynował projekt wdrożenia ubezpieczeń komunikacyjnych.

W trakcie trwania kariery zawodowej pracował w wielu zakładach ubezpieczeniowych m.in. w Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń SA., Polskim Towarzystwie Ubezpieczeń S.A., Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń S.A., Universum Życie TU SA, Daewoo Życie TU SA. Z uwagi na duże doświadczenie w branży, uczestniczył w pracach komisji ds. Przeciwdziałania Przestępczości Ubezpieczeniowej w Polskiej Izbie Ubezpieczeń.

Maciej Jakubowski ma również doświadczenie w obszarze administracji publicznej. Pracował w Ministerstwie Finansów.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz  podyplomowych studiów o specjalizacji Wycena Nieruchomości w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu ubezpieczeń, zarządzania i managementu.