Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej

Od początku kariery zawodowej Andrzej Popielski zajmuje się sektorem ubezpieczeniowym. Rozpoczynał pracę współtworząc multiagencję ubezpieczeniową PAUF SA, należącą do Poczty Polskiej. Następnie dołączył do Cardif Polska, gdzie pełnił funkcje managerskie w obszarze sprzedaży. Odpowiadał m. in. za obszar ubezpieczeń indywidualnych, pracowniczych oraz stworzenie i nadzór nad platformą Cardif’u oferującą ubezpieczenia klientom banków.

Po przejęciu przez Talanx A.G. Grupy ubezpieczeniowej Europa, Andrzej dołączył do zarządów spółek ubezpieczeniowych Europa, gdzie z sukcesem rozszerzył ofertę Europy m.in. o produkty ubezpieczeniowe dla telekomów oraz dystrybutorów elektroniki.

Kolejnym celem zawodowym był udział w rozwoju sektora digital insurance. Andrzej realizował go w ramach Grupy Blue Media, rozwijając platformę dystrybucji elektronicznej OC/AC oraz następnie w ramach Grupy Aviva, gdzie zbudował niezależną porównywarkę ubezpieczeniową Porówneo.pl Jako CEO Porówneo.pl doprowadził do integracji platformy z serwisami towarzystw ubezpieczeniowych i pełnej automatyzacji procesu sprzedaży on-line. Od marca 2020 roku Andrzej był managerem Pekao Leasing Sp. z o.o. odpowiedzialnym za ubezpieczenia oraz współpracę z PZU S.A. Andrzej zainicjował powołanie spółki multiagencynej Pekao Leasing i był członkiem zarządu tej spółki.