Sprawdź promocje i skorzystaj z finansowania na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach.
Więcej

Przesłanie dokumentów

W naszych ogłoszeniach o pracę (znajdziesz je np. na portalu pracuj.pl lub praca.pl, a także w biurach karier największych Uczelni w Polsce i innych stronach) znajdziesz formularze rekrutacyjne dedykowane wybranym stanowiskom. Jeśli nie widzisz odpowiedniej dla Ciebie oferty pracy, swoje zgłoszenie prześlij korzystając ze specjalnego formularza dostępnego tutaj>>>>

Pamiętaj, żeby dokładnie wypełnić formularz aplikacyjny, aby zwiększyć swoje szanse w realizowanych procesach rekrutacyjnych w Grupie PKO Leasing. Prosimy, aby przesyłane dokumenty aplikacyjne zawierały poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez PKO Leasing SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.”

Selekcja aplikacji
Rozmowa kwalifikacyjna
Zakończenie rekrutacji
Drukuj