Dlaczego PKO Leasing?

Stabilny partner biznesowy

Priorytetem PKO Leasing jest zadowolenie klienta. Oferta produktowa jest bardzo bogata i zawiera wiele produktów i usług leasingowych oraz pożyczek dla małych i średnich przedsiębiorstw i korporacji. PKO Leasing finansuje w formie leasingu samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, maszyny i urządzenia, projekty inwestycyjne (np. linie technologiczne), a nawet statki, samoloty i nieruchomości.

Poza standardowymi produktami posiada w swojej ofercie usługę wynajmu floty samochodowej, współpracy z dostawcami oraz pożyczki dla przedsiębiorców i osób prowadzących działalność rolniczą.

Doświadczenie i możliwości

Działanie PKO leasing opiera się na wszechstronnym doradztwie wysokiej klasy. W ramch seriwsów internetowych PKO Leasing działa także portal aukcyjny, który oferuje przedmioty poleasingowe. Spółka współpracuje także z firmami ubezpieczeniowymi, zapewniając kompleksowy pakiet dodatkowych ubezpieczeń.

Aktualna oferta PKO Leasing jest dostępna w naszym serwisie internetowym, w sieci sprzedaży 15 oddziałów PKO Leasing oraz w placówkach i oddziałach PKO Banku Polskiego zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Wszechstronna oferta dla każdego

PKO Leasing jest firmą uniwersalną i finansuje w formie leasingu praktycznie każdy środek trwały, w zależności od potrzeb klientów, w tym m.in.:

  • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy, autobusy, samoloty, jachty, łodzie motorowe, tabor kolejowy itp.,
  • maszyny i urządzenia techniczne, linie produkcyjne, urządzenia i meble biurowe,
  • sprzęt komputerowy,
  • urządzenia medyczne,
  • nieruchomości,
  • urządzenia i maszyny rolnicze.